Kontakt

Cermar Industry Sp. z o.o.

Siedziba / korespondencja / dostawy

ul. Antosiewicza 1 (bud. W 132 A, IV piętro)
71-642 Szczecin
Polska

Biuro Zarządu

Wiesława Anna Stengert
Tel.: +48 91 489 45 67
Tel.: +48 790 62 85 55
office@cermar.com.pl

NIP: PL9552062819
REGON: 812595157
KRS: 0000140815

MILLENNIUM BANK S.A.
SWIFT: BIGBPLPW
PL: 82 1160 2202 0000 0000 7959 6558
EURO: 91 1160 2202 0000 0000 8501 5204


Zarząd    

Prezes Zarządu Marek J. Stengert
Теl: +48 516 179 263
mstengert@cermar.com.pl 

Księgowość

Elżbieta Pokucińska
Tel: +48 790 777 594
ksiegowosc-kadry@cermar.com.pl 

Kierownik Kontroli Jakości i Główny Spawalnik

Wiesław Wymiatał    
Теl: +48 513 188 587
wwymiatal@cermar.com.pl 

Dział Kontroli Jakości    

Krystian Karpiej
Теl: +48 790 455 443
kkarpiej@cermar.com.pl


Dział kontroli Jakości

inspektor Leszek Gendek
Tel. 790 830 321
lgendek@cermar.com.pl

Kierownik Projektu    

Jarosław Chyliński    
Теl: +48 508 095 644
jchylinski@cermar.com.pl

Kierownik Produkcji 

Leszek Szarejko  
Теl: +48 790 777 615
lszarejko@cermar.com.pl

Inspektor BHP

Marek Korszlak  
Теl: +48 604 119 367
mkorszlak@cermar.com.pl


Dział Zakupów

Arkadiusz Andrelczyk
Теl: +48 501 659 410
aandrelczyk@cermar.com.pl

Główny Technolog Produkcji    

Marcin Fryt
Теl: +48 501 177 235
mfryt@cermar.com.pl

 



Lokalizacja firmy i produkcji