Zespół

Stanowisko
Imię i nazwisko Telefon Email
Prezes Zarządu Marek J. Stengert +48 516 179 263 mstengert@cermar.com.pl 
Asystent Biura Zarządu Wiesława Stengert
+48 91 489 45 67
+48 790 62 85 55
office@cermar.com.pl 
Księgowość Elżbieta Pokucińska +48 790 777 594 ksiegowosc@cermar.com.pl 
Kierownik Projektu Jarosław Chyliński +48 508 095 644 jchylinski@cermar.com.pl 
Kierownik Produkcji Leszek Szarejko +48 790 777 615 lszarejko@cermar.com.pl 
Kierownik Kontroli Jakości / Główny Spawalnik  Wiesław Wymiatał +48 513 188 587 wwymiatal@cermar.com.pl 
Inspektor Kontroli Jakości Krystian Karpiej +48 790 455 443
kkarpiej@cermar.com.pl 
Inspektor Kontroli Jakości
Leszek Gendek +48 790 830 321 lgendek@cermar.com.pl 
Technolog Marcin Fryt +48 501 177 235 mfryt@cermar.com.pl 
Kierownik Działu Zakupów Arkadiusz Andrelczyk +48 501 659 410 aandrelczyk@cermar.com.pl 
Inspektor BHP Marek Korszlak +48 604 119 367 mkorszlak@cermar.com.pl 
Mistrz Budowy Konstrukcji Stalowych Paweł Wolert

Monter Konstrukcji Stalowych 25 pracowników

Spawacz Konstrukcji Stalowych 40 pracowników

Mistrz Obróbki Skrawaniem Waldemar Sowa

Operator Obrabiarek 8 pracowników