Praca

Poszukujemy osób chętnych do pracy

1. Mistrz budowy konstrukcji stalowych

  • Miejsce pracy:  Szczecin;
  • Region:  zachodniopomorskie;

Zakres obowiązków:

  • Kierowanie, koordynacja i nadzór nad realizacją zadań produkcyjnych pod względem ilości, terminowości, jakości i bezpieczeństwa pracy;
  • Przygotowywanie raportów i rozliczeń z bieżącej produkcji konstrukcji stalowych;
  • Motywowanie, szkolenie oraz dbanie o rozwój podległej grupy pracowników;

Nasze wymagania:

  • Minimum trzyletnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Wykształcenie minimum średnie techniczne;
  • Dobra znajomość oraz umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • Umiejętność zarządzania zespołem, utrzymania dyscypliny i kontroli czasu pracy;
  • Umiejętność planowania i realizacji produkcji konstrukcji stalowych;
  • Znajomość technologii spawania konstrukcji stalowych;
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania, systematyczność i zaangażowanie podczas wykonywania wyznaczonych zadań;
  • Zdolność podejmowania decyzji, wyznaczania priorytetów oraz rozwiązywania problemów;
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Oferujemy interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie oraz możliwość rozwoju zawodowego.

2. Technolog inżynier

  • Tworzenie i opracowywanie list materiałowych /operacji technologicznych w ramach kart technologicznych,
  • definiowanie i optymalizacja czasów produkcji,
  • nadzór nad dokumentacją techniczną, rysunki, instrukcje,
  • tworzenie kart wykroju,
  • weryfikowanie rozwiązań konstrukcyjnych pod kątem ich wykonalności,
  • analiza powstałych niezgodności technicznych, technologicznych i jakościowych,
  • opracowywanie konstrukcji roboczych metod technologicznych w tym planowanie kosztów i czasu pracy,
  • rozwiązywanie bieżących problemów technologicznych.

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • umiejętności rozwiązywania problemów technicznych,
  • umiejętności pracy w zespole i inicjatywa,
  • znajomość procesów spawania będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość procesów cięcia i gięcia blach i profili będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość programu typu Auto CAD 2D,
  • znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • udział w innowacyjnych projektach branżowych,
  • pracę w przyjaznym profesjonalnym zespole.

Prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@cermar.com.pl