logo-1 logo-2 logo-3 logo-4 logo-5

Wiarygodność

Certyfikat Wiarygoności Biznesowej - Nadawany za najwyższą ocenę stabilności firmy według Bisnode Polska sp. z o.o.

Bisnode Polska międzynarodowa wywiadownia gospodarcza, ocenia wiarygodność i stabilność firm na podstawie:

Certyfikat był nadany w nastepujących latach 2014, 2016, 2017, 2018:

Zobacz certyfikaty w formacie PDF

Międzynarodowa Wywiadownia Gospodarcza Creditreform w dniu 2014-10-16 przeprowadziła badanie wiarygodności kredytowej naszej firmy.

Creditreform


Miło nam poinformować, iż całościowa ocena kondycji finansowej naszej firmy, w szczególności zdolność do terminowego regulowania zobowiązań została oceniona jako dobra i nasza firma zdobyła prestiżowy Certyfikat Wiarygodności Płatniczej opublikowany w serwisie www.crefo.pl.

Autentyczność certyfikatu można sprawdzić klikając w poniższy link:

http://www.crefo.pl/raport/cermar-industry-sp-z-o-o/krs-140815/szczecin/9410369017?tab=tab2&certId=7883

Wywiadownia gospodarcza Creditreform powstała w 1879 roku w Niemczech i jest obecnie jedną z trzech największych na świecie organizacji zajmujących się oceną zdolności kredytowej przedsiębiorstw oraz windykacją i zarządzaniem należnościami.

Zobacz certyfikat w formacie PDF

Firma CERMAR INDUSTRY SP. Z O.O. (NIP 9552062819) została laureatem Plebiscytu Złoty Płatnik 2015, organizowanego przez Euler Hermes Collections, lidera w zarządzaniu należnościami. 

Złoty Płatnik 2015


Złoty Płatnik 2015 to prestiżowe wyróżnienie za zachowanie najwyższych standardów dyscypliny płatniczej, które jest przyznawane firmom spełniającym jednocześnie wszystkie z następujących kryteriów:

- PMI powyżej 80 punktów***,
- Rating na poziomie powyżej CCC,
- Brak aktywnych windykacji.

Jedynie 5% firm na polskim rynku spełnia ww. kryteria, co oznacza, że Certyfikat Złoty Płatnik 2015 to elitarne odznaczenie, świadczące o rzetelności firmy.

Firma CERMAR INDUSTRY SP. Z O.O. uzyskała średnie PMI na poziomie 92 w roku 2015.

*** PMI (Wskaźnik Moralności Płatniczej) to dynamiczny wskaźnik stanowiący istotną wska-zówkę przy podejmowaniu decyzji o udzieleniu kredytu kupieckiego danemu kontrahentowi. Do wyliczenia tego wskaźnika brane są pod uwagę przesłane przez uczestników należności, licz-ba dni średniego opóźnienia w płatnościach oraz zdarzenia prawne dotyczące danego kontrahenta.

Zobacz certyfikat w formacie PDF